وبلاگ خبری پن‌لاگ: حرکت اعتراضی خودجوش رانندگان شركت واحد در تهران

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: حرکت اعتراضی خودجوش رانندگان شركت واحد در تهران خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Tuesday, August 08, 2006
 

حرکت اعتراضی خودجوش رانندگان شركت واحد در تهران

رانندگان شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه در اعتراض به اخراج جمعي از همكاران خود, امروز چراغ اتوبوس خود را روشن نگاه داشتند.
به گزارش خبرنگاران گروه كارگري ايلنا از سطح شهر جمعي از رانندگان خطوط مختلف شركت واحد, ضمن اعتراض به اخراج همكاران خويش و عدم پاسخگويي مسوولان, خواهان روشن شدن وضعيت رانندگان اخراجي شدند.
يكي از رانندگان شركت واحد, گفت: سوال ما از مسوولان شركت واحد و اداره كار اين است كه با وجود گذشت نزديك به 6 ماه از اخراج رانندگان, آيا زمان رسيدگي به پرونده رانندگان اخراجي فرا نرسيده و اين كه بلاتكليفي همكاران ما تا چه زماني ادامه خواهد يافت.
اين راننده اتوبوس كه از ذكر نام خود خودداري مي كرد, گفت: امروز به طور خودجوش چراغ ماشين خود را روشن كرديم تا مراتب اعتراض خود را به اخراج همكاران اعلام نماييم.
يكي از رانندگان شركت واحد نيز دست نوشته‌‏اي را به يكي از خبرنگاران" ايلنا" نشان داد و گفت: به ما اعلام كرده‌‏اند كه در صورت سوال مردم پيرامون علت روشن نگاه داشتن چراغ اتوبوس در طول روز بگوييم كه اين اقدام در اعتراض به جنايات اسرائيل در لبنان انجام مي‌‏شود و يا اينكه به مناسبت روز پدر اين كار را انجام مي‌‏دهيم.
يكي از فعالان تشكل موسوم به سنديكاي رانندگان شركت واحد نيز با اظهار بي‌‏اطلاعي از اين اقدام رانندگان, گفت: اگر اين چنين باشد, حركتي خودجوش است و ما اطلاعي نداريم.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?