وبلاگ خبری پن‌لاگ: ممانعت از ثبت نام بیش از 50 دانشجوی پلی تکنیکی

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: ممانعت از ثبت نام بیش از 50 دانشجوی پلی تکنیکی خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Tuesday, September 19, 2006
 

ممانعت از ثبت نام بیش از 50 دانشجوی پلی تکنیکی

از خبر نامه امیرکبیر
در اقدامی حیرت آور به سفارش واعظ، رئیس حراست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دستور دکتر رهایی، رئیس دانشگاه از ثبت نام بیش از 50 دانشجوی پلی تکنیکی در آغاز ترم ممانعت به عمل آمده است. لازم به ذکر است مدیریت دانشگاه با بیان اینکه این دانشجویان پتانسیل حضور در اعتراضات دانشجویی را دارا می باشند هدف از این اقدام را اخذ تعهد انضباطی اعلام نموده است.
دانشجویانی که امکان ثبت نام آموزشی از آنان سلب شده است شامل تمامی دانشجویان احضار شده به کمیته انضباطی و سایر دانشجویانی است که به آن کمیته احضار نیز نشده اند. این در حالی است که مدیریت دانشگاه با عدم تشکیل جلسه کمیته تجدید نظر انضباطی جهت بررسی اعتراض دانشجویان به حکم کمیته بدوی انضباطی، برای هیچ یک از آنها حکم قطعی صادر نکرده است.
ممانعت از ثبت نام آموزشی دانشجویان طبق قانون تنها زمانی امکان پذیر است که با برگزاری جلسه تجدید نظر کمیته انضباطی برای آنها حکم قطعی صادر شده باشد و این در حالی است که مدیریت دانشگاه با تخطی از قانون موجود در این زمینه کاملا سلیقه ای عمل کرده است.
همزمان از ثبت نام سایر دانشجویانی که احضاریه ای مبنی بر انجام تخلف انضباطی دریافت نکرده اند نیز جلوگیری به عمل آمده است.
این اتفاق در آغاز سال تحصیلی در حالی صورت می گیرد که مدیریت دانشگاه پس از تخریب ساختمان انجمن اسلامی دانشجویان در تلاش است با ایجاد فضای خفقان در دانشگاه مانع شکل گیری اعتراضات گسترده دانشجویی شود.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?