وبلاگ خبری پن‌لاگ: تشدید اقدامات سرکوبگرانه در ایران

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: تشدید اقدامات سرکوبگرانه در ایران خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Friday, September 15, 2006
 

تشدید اقدامات سرکوبگرانه در ایران

خبرگزاری حکومتی فارس: معاون اطلاعات پليس گيلان گفت: جمع آوري تجهيزات ماهواره تا زمان به صفر رسانيدن تهيه، توزيع و استفاده از آن در گيلان ادامه دارد و با متخلفان برخورد مي‌شود. يدالله حسيني امروز در نشست مطبوعاتي با خبرنگاران در خصوص آغاز مجدد جمع آوري تجهيزات ماهواره در گيلان افزود: در 5/5 ماهه نخست امسال، يك هزار و 271 دستگاه ماهواره با تجهيزات كامل در گيلان كشف و يك هزار و 21 نفر نيز در اين زمينه دستگير شدند كه كشفيات ماهواره نسبت به مدت مشابه سال قبل، 331 درصد و در دستگيري افراد، 231 درصد رشد داشته است.
وي با اشاره به نحوه برخورد نيروهاي انتظامي و اطلاعاتي با دارندگان ماهواره در گيلان تصريح كرد: در قانون، هرگونه ورود، نصب، استفاده، تعمير و نگهداري ماهواره را ممنوع كرده است و ما نيز مؤظف به اجراي قانون در جامعه هستيم.
حسینی در خصوص برنامه‌هاي اجرايي تأمين امنيت اخلاقي جامعه از سوي اداره نظارت بر اماكن عمومي در ايام ماه مبارك رمضان نیز گفت روزه خواري در ملاء عام، گناه است و قوي‌تر از سال‌هاي گذشته با اين امر برخورد مي‌شود. امسال در ماه رمضان، تيم‌هايي مستقل از غذاخوري‌ها بازديد مي‌كنند.
وي در پايان به مسئله بدحجابي اشاره كرد و گفت: بدحجابي، جرم مشهود است و ضابطين، مؤظف هستند با اين مسئله برخورد كنند.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?