وبلاگ خبری پن‌لاگ: پیامی از زندان گوهر دشت

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: پیامی از زندان گوهر دشت خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Tuesday, September 19, 2006
 

پیامی از زندان گوهر دشت

به نام آزادی
به نام سعادت ملت ایران و با درود به جانباختگان راه آزادی در سراشیب سقوط ، موج جدید سرکوب ها ، شکنجه ها و فشارها بر زندانیان سیاسی در زندان های سراسر کشور توسط رژیم ضد ایرانی و ضد بشری حاکم بر ایران که به شکل کاملا عریان و بیرحمانه به ایضا و آزار زندانیان سیاسی و خانواده هایشان می پردازد ، و نمونه های اخیر آن را که مرگ تداعی میهن اکبر محمدی و تحمیل رنج های جانکاه بر خانواده استوار و قهرمان ایشان و مرگ دیگر فدائی میهن ولی الله فیض مهدوی بود . را همگان واقف هستند .
ما زندانیان سیاسی محبوس در زندان گوهر دشت کرج ( رجایی شهر ) نگرانی و تاسف عمیق خود را نسبت به ایجاد چنین وضعیت نا متعارف و غیر انسانی در زندان های قرون وسطایی رژیم اعلام میداریم .
و در هراس از تکرار چنین وقایع ناگوار و دهشتناکی ، بخصوص در مورد زندانیانی که احکام اعدام برایشان صادر گردیده و سالها زیر اعدام می باشند ، از جمله آقایان : سعید ماسوری ، که تحت شدیدترین فشارهای روحی و جسمی در بازداشتگاه 209 وزارت اطلاعات قرار دارد .
کیوان رفیعی فعال مستقل حقوق بشری که در همین بند از 18 تیر تا کنون در بلاتکلیفی بسر می برد . علیرضا کرمی خیر آبادی زندانی امنیتی که قریب 8 سال زیر حکم اعدام می باشد . و غلامحسین کلبی که در بند 350 اوین نگهداری می شود می توان اشاره کرد .
و ایضا زندانیان سیاسی در تبعید علی الخصوص ارژنگ داودی ، یاسر مجیدی ، حیدر نوری که در زندان های بندر عباس ، بیرجند و سمنان در بدترین وضعیت ممکن زیر انواع و اقسام فشار ها و سرکوب ها و در بند زندانیان فوق العاده خطرناک و نا کنترل نگهداری می شوند . به رژیم ملایان نسبت به خطری که جان این زندانیان را تهدید می کند . هشدار می دهیم . از تمامی نهاد ها و مجامع مدافع حقوق بشر داخلی و بین المللی استمداد می طلبیم و خواستار لغو هر چه سریعتر احکام اعدام زندانیان سیاسی آقایان سعید ماسوری ، غلامحسین کلبی و زندانی امنیتی علیرضا کرمی خیر آبادی و آزادی بی قید و شرط کیوان رفیعی فعال مستقل حقوق بشری هستیم . و همچنین خواستار انتقال زندانیان سیاسی در تبعید آقایان ارژنگ داودی ، یاسر مجیدی ، حیدر نوری به بند زندانیان سیاسی داخل اوین ( بند350 ) می باشیم .
ما خواهان عکس العمل شدید و در خور نهاد ها و مجامع حقوق بشری داخلی و بین المللی در تحت فشار قرار دادن رژیم برای خاتمه دادن به این بی داد گری ها و رسیدگی ها به خواسته های بر حق مان هستیم .
پایدار وطن همیشه زندانیان سیاسی زندان گوهر دشت کرج ( رجایی شهر ) 23/شهریور/1385Human Rights Activists in IranHra.Iran@Gmail.Com
www.Hra-Iran.Blogfa.com
Tel: 0031620720193
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?