وبلاگ خبری پن‌لاگ: کارزار بین المللی برای آزادی کیانوش سنجری

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: کارزار بین المللی برای آزادی کیانوش سنجری خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Saturday, October 28, 2006
 

کارزار بین المللی برای آزادی کیانوش سنجری


http://sos-sanjari.blogspot.com
کارزار آزادی کیانوش سنجری بعد از مکاتبات بسیار با سازمان های بین المللی مدافع حقوق بشر و نظر مساعد این سازمان ها برای آزادی کیانوش اقدام به آماده کردن دادخواستی کرده است که از شما مدافعین حقوق بشر در سراسر دنیا می خواهیم برای آزادی کیانوش سنجری آن را امضا کنید . با توجه به اهداف بلند مدت کارزار که آزادی کلیه زندانیان سیاسی می باشد از شما می خواهیم برای آزادی تمامی زندانیان سیاسی تلاش کنید.
به سازمان های مدافع حقوق بشر، فعالین حقوق بشر و...
موضوع: اقدام فوری برای آزادی مهدی سنجری
با سلام
مهدی (کیانوش) سنجری 23 ساله از فعالین حقوق بشر در ایران می باشد که در جریان درگیرهای به وجود آمده در تهران بازداشت شده است . وی یکی از فعالین حقوق بشر می باشد که در وبلاگش در مورد زندانیان سیاسی و به خصوص دانشجویان زندانی خبر رسانی می کرد.سنجری که برای تهیه خبر از درگیری های 7 اکتبر در تهران به محل درگیری قدم گذاشته بود توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بند 209 زندان اوین منتقل شده است. لازم به ذکر است وی در سلول انفرادی محبوس است و هیچ خبری از وی در دست نمی باشد . مد نظر می باشد که نگهداری زندانی درسلول انفرادی نقض مسلم حقوق بشر است.
سنجری از فعالین دانشجویی دهه 70 می باشد که به دلیل فعالیت در نهاد های سیاسی و حقوق بشری از دانشگاه اخراج شد . او از اعضای نهادی موسوم به جبهه ی متحد دانشجویی بود که اکنون در زمینه حقوق بشر از فعالین شناخته شده در ایران می باشد .
ما فعالین حقوق بشر در ایران با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت وخیم کیانوش سنجری خواهان اقدام شما سازمان های حقوق بشری و فعالین حقوق بشر برای آزادی سنجری در سراسر دنیا هستیم . ما تاکید می کنیم آزادی اندیشه و ابراز عقیده از حقوق اولیه انسانی است که حکومت ایران آن را زیر پا می گذارد .
ما اصرار داریم که شما سازمان های حقوق بشری و فعالین حقوق بشر با دولت ایران ارتباط برقرار کنید و خواستار آزادی سنجری شوید. سنجری تنها نمونه ای از فعالین حقوق بشری محبوس می باشد که به دلیل نبود دموکراسی و سرکوب عقیده در ایران دچار مشکل شده است.
با ارادت
دانشجویان و فعالین عرصه ی حقوق بشر
http://sos-sanjari.blogspot.com/
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?