وبلاگ خبری پن‌لاگ: منصور اسانلو از زندان اوین آزاد شد

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: منصور اسانلو از زندان اوین آزاد شد خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Friday, December 22, 2006
 

منصور اسانلو از زندان اوین آزاد شد

کانون زندانیان سیاسی ایران(در تبعید)
بنا به خبری که چند لحظه پیش از ایران به دست ما رسید، همان طور که در چند روز گذشته انتظار می رفت، منصور اسانلو، رئیس هئیت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه، ساعت شش و سی دقیقه بعد از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ آذر برابر با ۱۹ دسامبر از زندان اوین آزاد شد .
چند روز پیش وکلای وی اعلام کردند همسر اسانلو با سپردن وثیقه سی میلیون تومانی موافقت کرده و مراحل اداری آزادی منصور اسانلو در شرف انجام بود.
شایان ذکر است که منصور اسانلو به دنبال اعتراضات گسترده داخلی و خارجی بعد از هشت ماه بازداشت در اواخر مردادماه سال جاری با وثیقه صد و پنچاه میلیون تومانی از زندان شد، اما دو باره در تاریخ نوزده نوامبر ماموران لباس شخصی وزارت اطلاعات رژیم وحشیانه وی را در خیابان هنگامی که عازم خرید روزنامه بود، دستگیر کردند.
کانون زندانیان سیاسی ایران (در تبعید) آزادی این فعال کارگری را به خانواده و همرزمان وی و جامعه کارگری ایران تبریک می کوید و در عین حال هشدار می دهد که هیچ ضمانتی نیست که وی دو باره دستگیر و زندانی نشود. در ایران تحت حاکمیت جلادان جمهوری اسلامی نه منصور اسانلو و نه هیچ فعال کارگری، دانشجوئی، زنان و... در امان نیست.
۲۸ آذر ۱۳۸۵ برابر با ۱۹ دسامبر ۲۰۰۵
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?