وبلاگ خبری پن‌لاگ: ضرب و شتم بهروز جاوید تهرانی در زندان گوهر دشت

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: ضرب و شتم بهروز جاوید تهرانی در زندان گوهر دشت خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Friday, December 22, 2006
 

ضرب و شتم بهروز جاوید تهرانی در زندان گوهر دشت

فعالان حقوق بشر در ایران : هنوز جوهر پنجاه و سومین قطعنامه اعتراض به نقض شدید حقوق بشر که در مجمع عمومی سازمان ملل به تصویب رسیده خشک نشده بود که بدستور مسئولین قوه قضائیه و زندان گوهر دشت در شب یلدا بهروز جاوید تهرانی را مورد ضرب و شتم وحشیانه خود قرار دادند.
در چند هفته اخیر پس از یورش گارد ویژه زندان گوهر دشت و ضرب و شتم زندانیان سیاسی که موجب جراحات جدی بهروز جاوید تهرانی شد ،اعتراضات و اعتصاب غذاهای گسترده ای را در زندان های کشور موجب گردید در پی این اعتصاب غذا مسئولین زندان گوهر دشت با دادن وعده وعید های این اعتصاب را فرو نشاندند.
امروز آقای بهروز جاوید تهرانی برای پیگیری وعده درمان خود به مسئولین زندان مراجعه نمود، آنها در جواب خواسته هایش به او حمله کرده و پس از مورد ضرب و شتم قرار دادن وی را به سلول انفرادی منتقل نمودند.
زندانیان سیاسی گوهر دشت نسبت به ضرب و شتم بهروز جاوید تهرانی اعتراض کردند و از انتقال او به سلول انفرادی ممانعت نمودند ولی گارد ویژه ضد شورش که از قبل در آنجا مستقر بود وارد عمل شد و آنها را با خشونت تمام به بند منتقل کرد.
آقای بهروز جاوید تهرانی به دلیل افشای شکنجه های که بر علیه او توسط وزارت اطلاعات روا داشته شده مورد غضب وزارت اطلاعات قرار گرفته است ، وزارت اطلاعات که در سال 85 شروع به حذف فیزیکی زندانیان سیاسی کرده است همه شواهد حاکی از آن است که او هدف بعدی آنها می باشد.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?