وبلاگ خبری پن‌لاگ: هزاران كارگر حاضر در ورزشگاه شيرودي خواستار استعفاي وزيركار شدند

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: هزاران كارگر حاضر در ورزشگاه شيرودي خواستار استعفاي وزيركار شدند خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Tuesday, May 01, 2007
 

هزاران كارگر حاضر در ورزشگاه شيرودي خواستار استعفاي وزيركار شدند

در حالي كه بيش از 4 هزار كارگر تا كنون خود را به استاديوم شيرودي رسانده اند، همچنان بر گروه كارگران افزوده مي شود و اين كارگران با فريادي يك صدا و در حالي كه سيدمحمد جهرمي، وزيركار را عامل اصلي مشكلات خود مي دانند، خواستار استعفاي هر چه سريعتر وي شدند .

به گزارش خبرنگار گروه كارگري ايلنا, هزاران كارگر از نقاط مختلف كشور خود را براي حضور در مراسم راهپيمايي روز جهاني كارگر به ورزشگاه شيرودي رسانده اند .

استقبال كارگران از اين مراسم به حدي است كه با وجود حضور بيش از چهار هزار كارگر در داخل ورزشگاه شيرودي، تعداد بي شماري از خودروهاي حامل كارگران براي حضور در استاديوم در طول مسير قرار دارند.

بر اساس اين گزارش، تعداد خودروها به گونه‌‏اي است كه ترافيك از ميدان هفت تير به سمت ورزشگاه شيرودي و خيابانهاي اطراف شدت گرفته و كندي حركت خودروها غير قابل انكار است.

اين گزارش مي افزايد: كارگران معترض به صورت يك‌‏صدا و هماهنگ استعفاي دكتر جهرمي وزير كار را خواستار شده و مشكلات خود را در نتيجه عملكرد غلط و سوءمديريت مجموعه وزارت كار عنوان كردند.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?