وبلاگ خبری پن‌لاگ: وبلاگ نویسان مشارکت: کروبی بدتر از حسین بازجو است

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: وبلاگ نویسان مشارکت: کروبی بدتر از حسین بازجو است خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Tuesday, March 11, 2008
 

وبلاگ نویسان مشارکت: کروبی بدتر از حسین بازجو است

جلسه پرسش و پاسخ وبلاگ نویسان شاخه جوانان حزب مشارکت که با حضور 3 نامزد حزب اعتماد ملی در انتخابات مجلس برگزار شد به صحنه انتقادات تند از مهدی کروبی تبدیل شد.
در این جلسه که عصر دوشنبه برگزار شد وحید محمودی ، جواد اطاعت و سید محمد صدر از نامزدهای اعتماد ملی در انتخابات حضور داشتند و در همان آغاز جلسه انتقادات تند و شدیدی از سوی اعضای شاخه جوانان مشارکت علیه کروبی و اعتماد ملی صورت گرفت.
این خبر حاکی است یکی از منتقدان در اظهار نظری مواضع کروبی را بدتر از مواضع حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان توصیف کرد و جواد اطاعت از اعضای شورای مرکزی اعتماد ملی نیز در واکنش به انتقادات علیه کروبی خطاب به حاضران تاکید کرد که او سخنگوی کروبی نیست بنابراین دلیلی ندارد از جانب او یا در دفاع از او سخن بگوید.
اطاعت همچنین از جوانان مشارکتی خواست که انتقادات خود را از طریق سخنگوی حزب پیگیری کنند.
در پایان این نشست نیز حاضران به خاطر حضور محمد صدر در لیست اعتماد ملی او را آماج انتقادات تند قرار دادند و از اینکه تعدادی از اعضای حزب اعتماد ملی در لیست ائتلاف اصلاح طلبان قرار گرفته اند صدر را موردحملات تند لفظی قرار دادند!
گفتنی است در ایام اخیر دو حزب اعتماد ملی و مشارکت بارها علیه یکدیگر موضع گیری کرده اند و اگرچه کروبی و یارانش مشارکتی ها را به تندروی متهم می کنند در مقابل مشارکتی ها اعتماد ملی و رئیسش را اصلاح طلب نمی دانند و بارها از کروبی به سبب مواضعش علیه اصلاح طلبان انتقاد کرده اند.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?