وبلاگ خبری پن‌لاگ: لغو مجوز انجمن دانشجويان دانشكده خبر

به وبلاگ خبری پن‌لاگ: لغو مجوز انجمن دانشجويان دانشكده خبر خوش آمدید | صفحه اصلی | تماس با ما
~   بایگانی   ~
~    تیتر آخرین اخبار    ~
~   رابطه ها   ~
وبلاگ پن‌لاگ
~    وبلاگ اعضای پن‌لاگ    ~

Wednesday, February 13, 2008
 

لغو مجوز انجمن دانشجويان دانشكده خبر

انجمن دانشجويان دانشكده خبر كه با مجوز دانشكده و بدون مجوز دانشگاه جامع علمي كاربردي فعاليت مي‌كرد لغو مجوز شد.
يكي از فعالان دانشجويي دانشكده خبر با اعلام اين خبر گفت: اين انجمن با مجوز دانشكده‌ي خبر فعاليت مي‌كرد كه با اعلام مسوولان دانشكده ديگر حق فعاليت ندارد.
اين دانشجو مدعي شد: مسوولان دانشكده در پي درخواست تعداد ديگري از دانشجويان مبني بر تشكيل انجمن اسلامي دانشجويان، انجمن دانشجويان را لغو مجوز كرده است و اين در حالي است كه با تشكيل انجمن اسلامي دانشجويان و هر تشكل ديگري نيز موافقت نمي‌شود.
وي ادعا كرد: مسوولان دانشكده با بيان اين‌كه دانشكده در موقعيت حساسي است علاه بر ندادن مجوز براي نشريات دانشجويي از هرگونه فعاليت سياسي در دانشكده نيز جلوگيري كرده و به هيچ تشكلي مجوز فعاليت نمي‌دهند.
اين دانشجو خاطرنشان كرد: از سوي ديگر اعضاي انجمن دانشجويان نيز براي تشكيل انجمن اسلامي درخواست داده‌اند كه تاكنون با اين درخواست نيز موافقت نشده است.
در اين رابطه الله‌داد، معاون دانشجويي دانشكده خبر نيز اظهاركرد: اين انجمن داخلي بوده و مجوز داخلي داشته است از اين‌رو به آنها اعلام كرده‌ايم كه مجوز فعاليت را از دانشگاه جامع علمي كاربردي بگيرند تا امكانات را در اختيارشان قرار دهيم و بتوانند فعاليت كنند.
وي افزود: درخواست آنها را به صورت مكتوب به دانشگاه جامع داده‌ايم و منتظر پاسخ هستيم.
الله‌داد در اين رابطه كه از سوي برخي مسوولان دانشكده اعلام مي‌شود، دانشكده در شرايط خاصي است و از اين رو اجازه فعاليت به دانشجويان داده نمي‌شود، اظهار نظري نكرد.
  منبع خبر


نظر شما: Post a Comment

<< Home

Designed by: خُسن آقا This page is powered by Blogger. Isn't yours?